Parę słów o naszej firmie ...

zespół inventur

Jesteśmy zgranym zespołem, który przez wiele lat zarządzał towarem i jego ewidencją w firmie odzieżowej mającej ponad 180 sklepów na terenie całej Polski.

Przejrzystość i uczciwość partnerska mają dla nas szczególne znaczenie i wyznaczają drogę, jaką zamierzamy iść. Uważamy je za szczególnie istotne w biznesie, jak i samym podejściu do ewidencji towarowej oraz tworzenia wokół niej procedur.

Dlaczego?

Przejrzysta ewidencja to łatwiejsza analityka zachodzących zdarzeń w przedsiębiorstwie. To łatwiejsza komunikacja firmie, a co za tym idzie szybsza reakcja na zachodzące zmiany.

Uczciwość partnerska to inaczej zasada wygrany – wygrany. Chcemy tworzyć rozwiązania, w których wszyscy uczestnicy procesu osiągają korzyści. Systemy ewidencji również powinny być tworzone w myśl tej zasady.

Nie jesteśmy korporacją i to jest naszą dużą zaletą. Łatwiej nam o indywidualne podejście do każdego projektu. Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Nie jesteśmy dużą firmą, ale potrafimy robić rzeczy wielkie.

Dlatego !

Jeśli myślisz o usprawnieniu swojej firmy w zakresie ewidencji towarowej, inwentaryzacji, wdrażaniu oprogramowania bądź jego tworzenia, szkoleń personelu, kontroli procedur w punktach sprzedażowych to dobrze trafiłeś. Chętnie Ci pomożemy, bo po prostu lubimy to robić.